Akcja "Razem na Święta"

Nasze przedszkole po raz kolejny brało udział w akcji organizowanej przez MEN "Razem na Święta", która ma na celu zachęcanie ludzi do  niesienia pomocy innym. Działania te zostały wzmocnione w okresie przedświątecznym, kiedy szczególnie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie. Priorytetem akcji jest budowanie wspólnot i umacnianie więzi międzypokoleniowych oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.  W ramach tej akcji dzieci z grup Pszczółki i Biedronki wybrały się do Domu Pomocy Społecznej "Promyk" znajdującego się w miejscowości Kamienna.  Dzieci wystąpiły w krótkim przedstawieniu, wręczyły pensjonariuszom drobne upominki, po tym był czas na wspólne kolędowanie. Pani Dyrektor przekazała zebrane w ramach akcji  podarunki. Bardzo dziękujemy Rodzicom za włączenie się do zbiórki.